PREKIŲ PRISTATYMAS

Minimalus krepšelio užsakymas yra 10 EUR.

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje  ir Jūs atsiskaitote elektroninės bankininkystės sistema, išankstiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais atsiimant prekes Jums pristatysime per 2 - 3 darbo dienas. Jeigu prekės nėra sandėlyje – ją užsakysime, todėl pristatymas gali užtrukti  iki 4 – 14 darbo dienų. Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų įsigyta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau.
 

Jeigu pasirinkote apmokėjimą grynaisiais pinigais, atsiskaityti reikės atsiimant prekes kurjeriui. Kad iš Jūsų buvo gauti pinigai su kurjeriu bus surašytas pinigų priėmimo kvitas. Pasistenkite turėti kuo tikslesnę sumą, nes kurjeriai ne visada gali turėti grąžos. 
 

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.
 

Pristatymo laikas: 

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje ir Jūs atsiskaitote elektroninės bankininkystės sistema arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime Jums per 2 - 3 darbo dienas. Prekės į užsienio šalis pristatoma per 1-2 savaites.
 

Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 – 22 val.

 

Pristatymo būdai:

1) Kurjerio pagalba. Užsakytos prekės bus pristatytos iki Jūsų namų ar darbovietės durų! Kurjeris prieš atvykdamas su Jumis susisieks.

Pristatymo kainos:

Jeigu užsakymas mažesnės vertės – siuntos pristatymo kaina – 3,99 EUR. Užsakymams, kurių svoris didesnis nei 20 Kg pristatymo kaina pagal nustatytas kurjerio kainas. Neringos gyventojams siuntų pristatymo kaina sutartinė.

Kitos pasaulio šalis – kaina sutartinė.

Iškilus klausimams galite kreiptis: 

Siuntų pristatymą į Lietuvą ir užsienio valstybes vykdo siuntų tarnyba. Jeigu kyla kokių klausimų dėl siuntos vežimo laiko, pristatymo, grąžinimo ir kitų klausimų skambinkite klientų aptarnavimo linija 8 5 273 69 23 arba rašykite el. paštu [email protected]