Disposable gloves

Vienkartinės pirštinės: kaip išsirinkti tinkamas?

Vienkartinių pirštinių naudojimas praverčia tuomet, kada tenka laikytis kuo didesnio sterilumo, ar tiesiog tuomet, kada tiesiog siekiama apsaugoti rankų odą (vienkartinės pirštinės neretai yra naudojamos ir tada, kai atliekami įvairūs valymo darbai ir baiminamasi, kad cheminių priemonių naudojimas gali lemti įvairius odos sudirginimus). Vienkartinių pirštinių pasirinkimas yra ganėtinai platus, tad pravartu apžvelgti, kokiomis savybėmis pasižymi skirtingų tipų pirštinės.

Vinilinės vienkartinės pirštinės

Tokios pirštinės gana dažnai yra naudojamas atliekant kasdienius patalpų valymo darbus, kuomet nėra naudojamos pernelyg agresyvios cheminės medžiagos. Vinilinės pirštinės taip pat gali būti pritaikomos dažant plaukus, plaunant indus ar apdorojant tam tikrus maisto produktus (pavyzdžiui, valant grybus ar skutant bulves), ir t.t. Vinilinės pirštinės yra ganėtinai nebrangios, tačiau jos nėra tinkamos slaugai (jos nėra pritaikytos kontaktui su krauju ar su kitais kūno skysčiais).

Lateksinės vienkartinės pirštinės

Lateksinės pirštinės dažniausiai naudojamos ligoninėse, poliklinikose ar veterinarijos klinikose, tačiau jos taip pat puikiai tinka valymo darbams, maisto produktų apdorojimui, ir t.t. Tokios pirštinės yra labai elastingos, lengvai priglunda prie rankų bei užtikrina komfortą. Vis dėlto, reikėtų įvertinti tai, ar nėra alergijos lateksui – šios pirštinės kartais gali sukelti alerginę reakciją.

Nitrilinės vienkartinės pirštinės

Šios pirštinės gali būti naudojamos labai įvairiose srityse: ligoninėse, odontologijos klinikose, atliekant valymo darbus, taisant automobilius, ir t.t. Nitrilinės pirštinės puikiai priglunda prie rankų ir gali užtikrinti maksimalų komfortą, šios vienkartinės pirštinės yra atsparios pradūrimams, cheminėms medžiagoms, ir t.t. Nors šios pirštinės yra kiek brangesnės, tačiau tam tikrose situacijose nitrilinės pirštinės gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu.

Rinktis pudruotas ar nepudruotas pirštines?

Pudruotos vienkartinės pirštinės yra padengtos kukurūzų krakmolu, kuris užtikrina, kad užsimauti pirštines bus gerokai paprasčiau. Įdomu tai, kad ši pudra paspartina pirštinių gamybos procesą, todėl tokių vienkartinių pirštinių kaina įprastai yra mažesnė. Vis dėlto, svarbu įvertinti tai, kad kukurūzų krakmolas gali sukelti alerginę reakciją, o patekęs ant žaizdos gali prailginti žaizdos gijimo procesą. Mūsų parduotuvėje yra siūlomos abiejų tipų vienkartinės pirštinės, tad įvertinkite, kuris pasirinkimas bus palankesnis, ir tuomet beliks tik užsisakyti tinkamą produkciją.

Catalog

Manufacturer B

New products

 • Take away sugar cane box 50 pcs
  Take away sugar cane box 50 pcs
  7,26 €
 • Take away sugar cane box, 2 compartments, 50 pcs
  Take away sugar cane box, 2 compartments, 50 pcs
  11,50 €
 • Latex glove, DPL Nova Super 65, 9, black, latex, inside velor
  Latex glove, DPL Nova Super 65, 9, black, latex, inside velor
  2,66 €