Prija NAUJIENA viešbučių kosmetikos asortimentas

Prija NAUJIENA viešbučių kosmetikos asortimentas
881

Prija asortimentas viešbučiams ir SPA salonams. Viešbutinė mažagabaritinė kosmetika 10/40ml, kitoms talpoms siūlome nerūdijančio plieno dozatorius. 

Prija kosmetikai yra naudojami augaliniai ekstraktai, gaunami iš įvairių vakarietiškų ir rytinių botanikos regionų bei jų specialių aromaterapinių kvapų.

Visas Prija asortimentas yra hipoalergiškas.

NAUJIENA

https://www.higienaverslui.lt/lt/viesbuciams/496-prija-apsauginis-plauku-kondicionierius-su-zaliuju-riesutu-ekstraktu-380-ml.html?search_query=prija&results=21

Apsauginis kondicionierius su žaliųjų riešutų ekstraktu. Kai graikinis riešutas pasiekia tam tikrą nokinimo stadiją, jame gausu polifenolio ir kitų veikliųjų medžiagų, kurios puoselėja plauką, suteikia žvilgesio. Šio kondicionieriaus ekstrakto kiekis apsaugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio. 

Mėgaukitės natūraliomis "Prija" kosmetikos savybėmis, jos gamybai naudojami augaliniai ekstraktai, gaunami iš įvairių vakarietiškų ir rytietiškų botanikos regionų, specialūs aromaterapiniai kvapai.

NAUDOJIMAS:

Kondicionierius naudojamas po plaukų trinkimo šampūnu. Švelniai nusausinus plaukus, per visą ilgį ištepkite kondicionieriumi ir palaikykite 2-5min. Vėl išskalaukite plaukus vandeniu.

Komentarai (0)

Komentarų nėra
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

Gamintojai

Perkamiausios

 • PRIJA Gaivinantis dušo gelis ir šampūnas su ženšeniu 10 ml
  Prija gaivinantis dušo gelis ir šampūnas su ženšeniu 10 ml
  0,15 €
 • Katrin Basic ZZ rankšluostis lapeliais
  Katrin Basic Hand Towel Zig Zag 2 Handy Pack
  1,27 €
 • Katrin Tualetinis popierius Gigant S2
  Katrin Tualetinis popierius Basic Gigant
  0,97 €
 • PRIJA muilas 15g
  Prija muilas apvalus, pakelyje (15 g)
  0,18 €

Sužinokite pirmieji

Gaukite naujausią informaciją