Prija šampūnas ir kondicionierius su rukola 380ml

FLR400SPR

Nauja prekė


Prija - kosmetikos linija, kurios aromatas prabangus bei unikalus, įsimenantis labai ilgam. Šampūnas stiprina plaukus, švelniai valo neapsunkindama jų, kondicionierius suminkština plauką, jie tampa labiau blizgantys.

Smulkiau

B B

Apie prekę

Priedai

Apie prekę

"Prija" - šiltas ir žemiškas tualeto reikmenų asortimentas, su nuostabiais ingredientais ir egzotiškais aromatais, prabangus ir efektyvus. Idealiai tinka patyrusiems viešbučio svečiams.

Iš Rukolos šaknų išgautas ekstraktas stiprina plaukus, švelniai valo neapsunkindama jų. Naudojant šį šampūną kondicionierių, plaukai tampa gyvybingesni, minkštesni bei labiau žvilgantys.

Mėgaukitės natūraliomis "Prija" kosmetikos savybėmis, jos gamybai naudojami augaliniai ekstraktai, gaunami iš įvairių vakarietiškų ir rytietiškų botanikos regionų, specialūs aromaterapiniai kvapai.

Visas Prija asortimentas yra hipoalergiškas.

Naudojimas: paskleiskite nedidelį kiekį šampūno ant drėgnų plaukų, švelniai įtrinkite nuo šaknų iki pat galiukų. Palikite veikti 2-3 minutes. Nuskalauti su vandeniu ir jei reikia procedūrą pakartoti. Nusausinti su rankšluosčiu.

Juodas dozatorius, pompelė parduodama atskirai.

Priedai

Panašūs produktai

Šie produktai yra toje pačioje kategorijoje